Телефонувати
Написати

Продати волосся від 40 см в Україні

12 вересня 2021

Якщо ви вирішили продати своє довге волосся від 40 см, то ви звернулись у правильне місце. І зараз ми розкажемо про усі переваги співпраці з нами!

Волосся, яке ви вирішили продати, допоможе вам отримати гарну грошову винагороду, а також ваше волосся буде корисне у багатьох господарських сферах, про що ми уже розповідали у нашій статті Для чого купують волосся? Та як дорого продати волосся? - можете прочитати.

волосся
Коли ви вирішили дорого продати нам своє волосся що ви отримаєте?

Найперше - це високу грошову винагороду. Наш Центр закупки натурального волосся пропонує такі ціни на волосся в Україні: ціна 100 грам волосся від 2000 грн. За 1 кг волосся ви можете отримати від 60000 гривень.
Також на Центр дарує Вам стильну зачіску у будь - якому салоні в Україні. Будьте певні, після того як ви вирішили продати довге волосся від 40 см, ви зможете створити стильний образ з новою зачіскою. Ми уже про це потурбувлись та пидготували підбірку ТОП 5 коротких стильних стрижок на осінь 2021

Яка процедура продажу волосся?
Все просто, зрозуміло та прозоро!
  1. Ви відправляєте фото волосся нам в Telegram або Viber (обов'язково сфотографуйте волосся на тлі рулетки або сантиментрової стрічки).
  2. Далі ми проводимо оцінку вашого волосся та сповіщаємо вас про результать та вартість за якою ви можете продати нам своє волосся.
  3. Після того як ми з вами узгодили ціну, ві можете продати нам своє довге волосся.
  4. Відправити волосся ві можете новою поштою чи укрпоштою.
  5. Оплата за ваше волосся може здийснюватись післяплатою або оплатою на місці.
Яке волосся ми не купуємо
  • Штучне волосся.
  • Шиньони.
  • Кінський волос.
  • Волосся азіатського походження.

Однією з важливих складових щоб дорого продати волосся є його правильна обрізка. Для цього ми підготувавалі просту інструкцію Як правильно підготувати волосся до продажу.

Якщо ви хочете продати довге волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні, то зверніться до нашого Центру! Якщо ви маєте довге густе волосся від 40 см, то ви можете продати його нашому Центру за найкращою ціною!